SupernOVA

SupernOVA, yumurtlama öncesi ve yumurtlama sırasında kullanılabilecek özel bir anaç deniz balık yumurtlama yemidir. SupernOVA, eşsiz üretim teknolojisi ve üstün kalite hammadde içeriği sayesinde yüksek sindirilebilirlik özelliğine sahiptir. Yüksek kalite kalamar unu ve düşük moleküler ağırlıklı hidrolize balık proteini sayesinde balıklar için oldukça caziptir.

SupernOVA anaç balık yemleri balık sağlığını korurken optimal doğurganlık ve yumurta kalitesi için gereken besinsel değerleri karşılamak üzere formüle edilmiştir. Makro/mikro alglerin yanı sıra yüksek oranda doğmamış yağ asitleri (HUFA) için yüksek kalite balık yağı, deniz fosfolipitleri, vitaminler, mineraller ve karotenoidler gibi doğal antioksidanlar içerir. SupernOVA, içeriğindeki VIUSID®AQUA kaplama sayesinde yüksek antioksidan kapasitesi sunar ve balık sağlığını virüs ve bakterilere karşı güçlendirir.

İÇERİK

Yüksek kaliteli LT hamsi balık unu, 1.kalite kalamar unu, krill unu, balık proteini hidrolizatı, buğday gluteni, buğday unu, mısır gluteni, yüksek kaliteli hamsi balık yağı, mikro algler (Chlorella sp., Schzochytrium sp.,), vitamin premiksi, mineral premiksi, kolin klorür, astaksantin, C Vitamini, E Vitamini, lesitin, selenyum, antioksidan.

ANALİZLER

Protein (%) 54,0
Yağ (%) 14,0
Selüloz (%) 2,0
Nem (%) 8,0
Kül (%) 8,0
Fosfor (%) 1,2
Kalsiyum (%) 1,2
Sodyum(%) 0,5

KULLANIM TALİMATI

SupernOVA’yı yumurtlama döneminden 1,5-2 ay önce başlayarak yumurtlama döneminin sonuna kadar kullanın. Balıklarınızın özellikle sabah öğünlerinde ad-libitum (doyana kadar) beslenmesi önemlidir. Besleme sıklığını lütfen anaç balığınızın ihtiyacına göre günde 2-3 sefer şeklinde düzenleyiniz.

YEM & AMBALAJ BOYUTLARI

SupernOVA; 9 mm, 11 mm, 15 mm ve 17 mm boyutlarında mevcuttur. Vakumlu ambalajlarla 10 kg’lık PE kovalarda bulunmaktadır.

BENZER ÜRÜNER