• +90 232 239 41 74
  • info@nektaryem.com.tr
  • Hakkımızda

    HAKKIMIZDA

    Nektar Yem Limited Şirketi 2001 yılında akuakültürü yapılan küçük canlılara özel yüksek kaliteli yem tedarik etmek amacıyla kurulmuştur. Kazanılan 8 yıllık kapsamlı bilgi birikiminin ardından bilgi ve tecrübesini 2009 yılında, akuakültür balık yemi ve akvaryum yemi üretimine aktarmıştır. Yeni üretim teknolojilerini takip ederek akvaryum yemleri için “ArtAkua”, akuakültür için ise “Nektar” markalarını oluşturularak ürün yelpazesini şekillendirmiştir.

    Nektar Yem, her geçen gün gelişen teknolojinin takipçisi olarak farklı balık türlerine hitap etmek üzere özel formüle edilmiş akuakültür ve akvaryum yemleri üretmektedir. Bu balık yemleri, balıkların beslenme alışkanlıklarına göre tasarlanmış olup tamamı Ar-Ge çalışmalarımız ile özenle seçilmiş krill unu, karides unu, alg ve maya gibi besin değeri yüksek ve kaliteli hammaddelerden oluşmaktadır. Anaç ve yavru balık yeminin yanı sıra özel sipariş üzerine yem çalışması da yapıyoruz.

    Dinamik ve profesyonel ekibimizin çabaları sayesinde tüm ürünlerimiz yurtiçi ve yurtdışı pazarda büyük talep görmektedir.