2001’den bu yana

Akuakültür yemleri, akvaryum yemleri ve evcil hayvan mamaları, üretiyoruz.

Nektar Yem Ltd. evcil hayvanlar, süs balıkları ve su ürünleri endüstrisi için yüksek kaliteli spesifik ürünler üreten ve tedarik eden bir Türk şirketidir. 2001 yılında kurulan şirket, şu anda “ProArt Evcil Hayvan Mamaları”, “Royal Elite Evcil Hayvan Mamaları”, “MamaSanatı Evcil Hayvan Mamaları”, “ArtAkua Süs Balıkları Yemi” ve “Nektar Balık Yemleri” markaları altında 50’den fazla ürün üretiyor.

Yenilikçi Üretim Teknolojisi
Şirket, GlobalGAP standartlarına ve ISO2200 Gıda Güvenliği Sistemine uygun olarak çalışan yeşil alanlı, yüksek teknolojili bir üretim tesisine sahiptir. Sahip olduğu bilgi birikimini üretime aktararak sindirilebilirliği yüksek balık yemlerini üretmek ve piyasaya sunmak için iki teknolojik projeyi tamamlamıştır.

Nektar, balıkların doğal beslenme alışkanlıklarına göre tasarlanmış, çeşitli türler için özel olarak formüle edilmiş süs balıkları yemi üretmektedir. Bu besinler kril unu, karides unu, alg ve maya gibi özel ham maddeleri; hepsi Ar-Ge çalışmaları ile özenle seçilmiştir.

Ürünlerimizi üretirken özel bileşenlerle harmanlayıp, teknik ekibimizin bilimsel analizleri eşliğinde büyük bir özenle ürettik. Kullandığımız içeriklerin kalite kriterleri için hem Avrupa Birliği hem de ülkemiz standartlarına göre spesifikasyonlar belirledik. Birbirinden lezzetli ve kaliteli mamalarımızı can dostlarımıza sunuyoruz. Ürünler Türkiye’de yoğun talep görmekte ve birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Nektar, yüksek müşteri memnuniyeti ile tüm pazarlarında çok olumlu bir itibar yaratmıştır. Yüksek ürün kalitesi, müşteri hizmet düzeyi, müşteriye özel çözümler, dinamik ve profesyonel insan kaynağı şirketimizin başlıca güçlü yönleridir.

KÜÇÜK DOSTLARINIZ DAHA İYİ BESLENMEYİ HAK EDİYOR