Markalarımızı 20’den fazla ülkeye ihraç ediyoruz

Dünya standartlarında markalarımız geniş ürün skalalarıyla dünya pazarlarıyla buluşuyor.

2009 yılından bu yana türe özgü beslenme anlayışıyla geniş skalada akvaryum canlılarının beslenmesi için gerekli yemleri üreten markamız ArtAkua bir çok dünya ülkesindeki pazarlarda yerini alıyor.

ArtAkua Ürün Kataloğu İçin Tıklayın

ArtAkua Web Sitesi İçin Tıklayın

ProArt kedi ve köpek ürünleri premium segmentte oldukça geniş bir ürün skalasını içermektedir. Kuru kedi ve köpek mamaları, yaş kedi ve köpek mamaları, kedi ve köpek ödül çubukları ve kedi kumları ile premium segment için gerekli olan temel ürünleri içermektedir.

ProArt Katalog İçin Tıklayın

ProArt Web Site İçin Tıklayın

Mama Sanatı kaliteli ve ekonomik mamaları ile kedi ve köpeklerin temel beslenme ihtiyacını karşılar. 7 kg’lık ambalajlarda tüketici için de kolay ulaşılabilir bir vaat sunmaktadır.

Mama Sanatı Katalog İçin Tıklayın

Royal Elite markası altında hem kuru mama hem de yaş mama çeşitleri bulunmaktadır. Geniş ürün skalası ve uygun fiyatıyla pazarda yerini alıyor.

Royal Elite Katalog İçin Tıklayın

Nektar markasıyla akuakültür sektöründe yavru yeminden büyütme ve anaç yemlerine kadar tüm ihtiyaçları karşılayan bir ürün gamı sunuyoruz. Sektörün ihtiyaçlarına göre geliştirdiğimiz özel formülasyonlarımızla ürettiğimiz yemlerin dışında dünyaca kendini kanıtlamış markaların da çözüm ortaklığını yürütüyoruz.