Siesta

Siesta, anaç deniz balıklarının yumurtlama sonrası ve gonad olgunlaşma evresinden önce beslenme ihtiyaçlarını tamamen karşılamak üzere tasarlanmıştır. Siesta, damızlıkların uygun şekilde büyümelerini ve sağlıklı kalmalarını amaçlar.

Siesta, eşsiz üretim teknolojisi ve üstün kalite hammadde içeriği sayesinde yüksek sindirilebilirlik özelliğine sahiptir.

Siesta, yüksek kalite balık yağları ve yüksek oranda premium kalite deniz kaynaklı sindirilebilir protein ile formüle edilerek E vitamini ve C vitamini ile desteklenmiştir. Bu son derece lezzetli içerik ve vitaminlerin kullanımı uzun yıllar boyunca sağlık ve düzgün beslenme verimliliği sağlar. Aynı zamanda anaç balıkları cezbetmek için balık çözünürleri ile zenginleştirilmiştir.

Siesta, içeriğindeki VIUSID®AQUA kaplama sayesinde yüksek antioksidan kapasitesi sunar ve balık sağlığını virüs ve patojen bakterilere karşı güçlendirir.

İÇERİK

Yüksek kalite LT hamsi balık unu, 1. kalite kalamar unu, krill unu, balık proteini hidrolizatı, buğday gluteni, buğday unu, mısır gluteni, yüksek kaliteli hamsi yağı, mikro algler (Chlorella sp. ve Schizochytrium sp.), vitamin premiksi, mineral premiksi, aminoasitler, kolin klorür, C Vitamini, E Vitamini, lesitin, antioksidanlar.

ANALİZLER

Protein (%) 50,0
Yağ (%) 15,0
Selüloz (%) 2,0
Nem (%) 9,0
Kül (%) 9,0
Kalsiyum (%) 1,9
Fosfor (%) 1,5
Sodyum(%) 0,5

KULLANIM TALİMATI

Çipura ve levrek anaçları için yumurtlama sonrası ve programlanmış bir sonraki yumurtlamadan 1.5-2 ay öncesine kadar kullanılması önerilir. Balıklarınızın iştahı en iyi göstergedir ve anaç balıkları kendi ihtiyaçlarına göre beslenmelidir. Balıklarınızın ad-libitum (doyana kadar) beslenmesi özellikle de sabahları önemlidir. Anaç balıklarınızın durumlarına göre günde 1-2 sefer beslenme düzenleyebilirsiniz.

YEM & AMBALAJ BOYUTLARI

Siesta, 11 ve 15 mm boyutlarında mevcuttur. Özel vakumlu ambalajlarla 10 kg’lık PE kovalar içinde bulunmaktadır.

BENZER ÜRÜNER